III. UNIQA Balaton Regatta Vitorlásverseny-sorozat 7. futam Balatonszemes
Hajó
Hajó típusa
Rajtszám
Kormányos
Kikötő
YS. osztály
YS. előnyszám
Beérkezés
időpontja
Szerzett pont
1
Sarah With Love
Leguan
5
Temesfői Zénó
Balatonszemes
II
103
12:57:16
38
2
Dolce Vita
Fpc 30
T
66
Sáfián László
BLYC
II
103
12:59:54
37
3
Bavaria 38
Bavaria 38
173
Hoffmann Balázs
Balatonlelle
II
101
13:01:49
36
4
Titkos - Szeviép
Leguán
19
Szabolcsi József
Siófok
II
105
13:06:55
35
5
Break
J 24
67
Tompa Tamás
Keszthely KTC
II
101
13:02:06
34
6
Márta H-Boot
H-Boot Botnia
44
Matlaszkovszky Miklós
Ábrahámhegy
II
108
13:12:45
33
7
Marhajó
Darling 32
15
Groó Géza
Szigliget
II
103
13:09:19
32
8
Lavella
Bavaria 34
156
Tisóczky Ferenc
Balatonfüred Kemping
II
103
13:10:59
31
9
Flipper
Dolphin 28
11
Mészáros Sándor
Gyenesdiás
II
107
13:16:55
30
10
Kerecsen II.
Bavaria 34
120
Dr. Hirsch Tamás
Balatonszemes
II
103
13:12:12
29
11
Pajkos
Sudár sport
126
Szalontai Tamás
Balatonföldvár
II
107
13:18:25
28
12
Reni
Dixi 32/E
86
Pálóczy Ferenc
Balatonszemes
II
103
13:17:50
27
13
Llyr
Soling-túra
59
Halom Borbála
Balatonlelle
II
103
13:17:54
26
14
Albatros
Fpc 30 T
36
Kétszeri Csaba
Balatonföldvár
II
103
13:18:46
25
15
Kisvacak
Enter 29
71
Lábady Zsolt
Fonyód
II
101
13:18:22
24
16
Pálinka
Regina
145
Szeghegyi Pál
Balatonfüred
II
102
13:19:49
23
17
Aphrodite
Sudár Regatta
65
Berényi András
Fonyód
II
102
13:20:38
22
18
Pilsner Úr
Enter 28/E
9
Ligeti Zoltán
Club Aliga
II
103
13:24:48
21
19
Kék Lotti
Fpc 30 TS
111
Ollári Andrea
THE
II
102
13:25:14
20
20
Banka
Sudár Regatta
192
Pozsonyi Zoltán Dr.
Balatonszemes
II
102
13:26:02
19
21
Satya
Boström 31
97
de Chatel András
Balatonlelle
II
108
13:35:56
18
22
Last Dreamer
Jeanneau S.Odyssey 35
61
Boldog Ferenc
Balatonföldvár
II
101
13:26:14
17
23
Lacrymans
Sudár Regatta
191
Papp Géza Bálint
Balatonszemes
II
102
13:34:01
16
24
Aquilla II.
B-31
119
Grohoczky Attila
Balatonföldvár
II
107
13:46:36
15
25
Márta
Enter 29/e
103
Csörnyei Géza
BLYC
II
102
13:43:52
14
26
Skippi
Skippy 650 C
255
Tóth Béla
Balatonszemes
II
102
13:51:01
13
27
Radzeer
Yolle 25
275
SzabóZoltán
BLYC
II
101
13:49:45
12
28
Élvezet
Enter 29.2-E
171
Horvát Gyula
Balatonszemes
II
105
13:58:39
11
29
Andina
Dolphin 28
31
Koltai Jenő
Balatonlelle
II
105
14:04:40
10
30
Detty
B-31
14
Dax Róbert
Balatonföldvár
II
109
14:14:59
9
31
Rotary
Sudár Regatta
278
Horváth Tamás
Kenese Vízügy
II
102
14:04:26
8
32
Iluska
Regina
257
Hruska Ferenc
Balatonszemes
II
102
14:07:31
7
33
Nessy
Sudár Sport
133
Bíró Ferenc
Balatonszemes
II
107
14:19:38
6
Landi
Landi 28
254
Szabó András Dr.
Balatonfűzfő
II
98
5